Sampaş Holding

SAMPAŞ HOLDİNG olarak bünyemizde kurduğumuz şirketler ve dünya devi firmalarla kurduğumuz iş ortaklıkları ile ulusal ve küresel pazarlarda TEKNOLOJİ, MÜŞAVİRLİK, İNŞAAT TAAHHÜT ve FİNANS hizmetleri vermekteyiz.

Yerel yönetimlerin vizyonunu geliştirir, Belediyelere katma değer yaratır, tüm müşterilerimizi müşteriden ziyade iş ortağı olarak görürüz.

1981 yılında kurulan SAMPAŞ, 40'tan fazla Uluslararası & Ulusal Akıllı Şehir ve e-Devlet Ödülü ile Türkiye'nin ilk ve en büyük "Akıllı Şehir" çözüm sağlayıcısı olmanın gururunu yaşamaktadır. Kendine özgü ve yenilikçi bilgi teknolojileri çözümlerinde 40 yıllık deneyime sahip olan SAMPAS, vatandaşların yaşam kalitesini artırırken 1000'in üzerinde belediyeye hizmet sunmaya devam ediyor.

SAMPAŞ HOLDİNG WEBSİTESİ

Albaraka

Albaraka Türkiye Katılım Bankası A.Ş.'nin %100 iştiraki olarak kurulan Albaraka Portföy A.Ş., gayrimenkul, menkul kıymet ve risk sermayesi yatırım fonlarını yönetmektedir.

3 milyar TL'nin üzerinde yönetilen varlık fonu büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük Portföy Yönetim Şirketlerinden biridir.

Toplam 25 hedge fonunu yönetir.

Türkiye'nin ilk borsa ticareti GSYF ve GYO'ların kurucusu ve yöneticisidir.

ALBARAKA PORTFÖY WEBSİTESİ

Sorunuz mu var?

Size yardımcı olmak için buradayız. Bize bir e-posta gönderin veya +90 (216) 681 60 00 numaralı telefondan bizi arayın. Lütfen uzmanımıza başvurmaktan çekinmeyin.

Bize Ulaşın