Anlaşma Oluşturma & Tarama

The needs of the sector regarding the three Smart City concept determined in the Issue Paper are constantly monitored. The StartUps that have been brought to the product development stage by making early-stage investments by Angel networks, which have close ties to the Fund, are followed. The process is initiated by signing a NDA with the StartUps who will comply with the Fund’s investment criteria and work together with other StartUps and SpinOffs.

Anlaşma Yapılandırması

Başarılı projeler, hissedarlar arasındaki uyuma, yönetim ekibinin kalkınma planını uygulama yeteneğine, hedef pazar itici güçlerine ve dinamiklerine, iş modeline, rekabetçi pazar konumlandırmasına ve büyüme ve değer yaratma potansiyeline vurgu yaparak daha derin analizlere tabi tutulur.

Yatırım Kararı

Olumlu bulgular, bir yatırım anlaşmasının hazırlanmasına, giriş, devamlılık ve çıkış koşullarının belirlenmesine yol açmaktadır. Şirket, yönetim ekibi tarafından değerlenir ve iki taraf, yapılacak katkılar ve elde edilecek iş payının yüzdesi üzerinde anlaşır.

Yatırım Sonrası

Yönetim organlarındaki yol gösterici varlığımız, geniş ulusal ve uluslararası iletişim ağımız, finansal destek, gelişmiş ticari risk, hissedar çıkarlarının korunması, yatırım topluluklarına tercihli erişim ve işe alımlar, iş modelleri, müzakerelerle ilgili stratejik kararlarda sürekli koçluk ve destek yoluyla değer üretmeye çalışıyoruz.

Yatırımların Geri Çekilmesi

Çıkış noktası normalde giriş noktasında kararlaştırılır ve hissenin şirket tarafından geri satın alınmasını, diğer hissedarlara veya ikincil veya üçüncü taraflara satışını veya bir halka arzı içerebilir.

Sorunuz mu var?

Size yardımcı olmak için buradayız. Bize bir e-posta gönderin veya +90 (216) 681 60 00 numaralı telefondan bizi arayın. Lütfen uzmanımıza başvurmaktan çekinmeyin.

Bize Ulaşın