Akıllı Şehirler Fonu

Sözleşmeye Dayalı Girişimler (SpinOff)

SpinOff'lara yapılacak yatırımların %50'si sözleşmelerle, proje süresi belli, IRR hesaplanabilir. Fon kazançları ÖNGÖRÜLEBİLİR olacaktır.

Yenilikçi girişimler (Startup'lar)

Yatırımların %50'si YENİLİKÇİ girişimlere yapılacak ve nakit + sipariş karşılığında sözleşmeli işlerin tedarikine dahil edilecek. Startup'ların hızlı ve reel büyümesi sağlanarak DEĞER BÜYÜMESİ hedeflenecektir.

Sistem Kendi Kendini Korur

SpinOff'lar Startup'lara bağımlı olmayacaktır. Sözleşmeli girişimin başarısız olması durumunda tedarikçi değişiklikleri yapılarak teknik ve finansal açıdan taahhütlerde bulunulacaktır.

Çıkmaya Hazır

Fon portföyünde SpinOff'lar baskın olduğundan, sözleşme süreleri ve Fon süresi koordine edilecektir. Sözleşme hakları hisse getirisi/temettü için kullanılabilir.

İlk Günden Kazandıran

SpinOff sözleşmeleri sayesinde nakit üretimine ilk günden itibaren başlanabilir. Fona katıldıkları andan itibaren, SpinOff'lar gerçek işler ve para için nakit üretebilecekler.

Temettü

Fon sistematik ve öngörülebilir nakit akışına sahip olacağından, yatırım komitesi kararı ile temettü dağıtılabildiğinden, yatırımcıların fon süresinin sonuna kadar beklemelerine gerek kalmamaktadır.

Sorunuz mu var?

Size yardımcı olmak için buradayız. Bize bir e-posta gönderin veya +90 (216) 681 60 00 numaralı telefondan bizi arayın. Lütfen uzmanımıza başvurmaktan çekinmeyin.

Bize Ulaşın